Sievietes skaistums – mati

Kura gan sieviete negrib sev skaistus un veselīgus matus? Ja ne visas, tad vismaz lielāka daļa noteikti. Pāris gadus atpakaļ man ļoti gribējās, lai beidzot matu gali izskatās labi. Lai tie nešķeļas un nelūzt! Bet tādas nu ir sekas tos  krāsojot. Agrāk to darīju regulāri līdz brīdim kad veiksmīgi biju nokrāsojusi matus tonī, kas līdzinājās dabīgajam. Tā nu sākās ceļš pie veselākiem matiem.

Tagad, kad mati sen jau ir atauguši dabīgajā tonī,gribas tos arvien vairāk kaut kā lutināt. Citiem palīdz rīcineļļa vai citas eļļas, vai pašu gatavotas maskas no dabīgām lietām, bet pati neesmu tam pieķērusies klāt. Varbūt kādreiz būs iedvesma pašai uztaisīt kādu masku. Tā kā parastos šampūnus vairs veikalā nemaz neskatos, jo tajās var atrast brīnumlietas, sāku meklēt šampūnus un kondicionierus, kam būtu draudzīgāks sastāvs un kas patiktu maniem matiem. Šobrīd esmu nonākusi pie šampūna, kas patīk gan man, gan maniem matiem. Tas ir indiešu šampūns Khadi, kas sastāv no dažādiem augiem un ēteriskām eļļām. Tam nav pievienots alkohols, sintētika, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas. No sākuma gan es veikalā Biotēka iegādājos Khadi eļļu matiem, kas man ļoti patika. Man uzlabojās matu izskats un galvas stāvoklis, tāpēc nolēmu arī pamēģināt šampūnu. Pirmajās reizēs gan likās, ka īsti nav tas, ko gaidu, bet zināju ka matiem ir jāattīras no ķīmijas un tagad tas darbojas lieliski. Pēc mazgāšanas mani mati ir mīksti un patīkami.

Ja nu izdodas atrast vēl kādu šampūnu, kas sastāv no dabīgām ekoloģiskām vielām un nesatur alkoholu, es labprāt pamēģinātu. Padalieties ar informāciju, ja kāda no Jums ir atradusi un lieto kādu citu šāda veida šampūnu.

Lai Jums visām izdodas atrast savu ideālo šampūnu un lai mati aug skaistu un veseli!

Priekā 🙂

p.s. Vēl man padomā ir pagatavot pašai savu šampūnu pēc internetā atrastām receptēm, bet par to droši vien kādu citu reizi..

Leave a Reply

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: