[:en]The beauty of a woman – hair[:lv]Sievietes skaistums – mati[:]

[:en]Which women doesn’t want to have beautiful and healthy hair? If not all, then lot of them for sure. Few years ago I wanted to make my ends of hair finally look good. They were split and unhealthy, but that happens when you dye your hair. I did it lot of times, till I colored them in my natural hair tone. And then I start my way to have beautiful and healthy hair.

Now when my hair is natural, they are long, look good and healthy and I want to take care of them more and more. I know that some women use castor oil or other oils. You can make some hair masks at home as well. Maybe I will make some too. It is very hard for me to find some good natural shampoo, because lot of them have mystical ingredients. At this moment I find one, that my hair and I like. It is ayurvedic shampoo Khadi, which contains lot of herbs and essential oils. It doesn’t contain synthetic preservatives, fragrance or chemical additives. They have very good hair oil as well. I started with oil and my hair start to look better and better. When I first  tried Khadi shampoo, I didn’t get feeling what I expected, but I knew that my hair need to be cleaned out of chemicals. Now this shampoo working very well and my hair looks good and soft.

If you find some good and natural organic shampoo, please share information with me, I would like to try it.

I wish you all to find your ideal shampoo and to have beautiful and healthy hair.

Cheers 🙂

P.s. I have idea to make shampoo by myself, but need to find some good recipe, but about it maybe another time…

[:lv]

Kura gan sieviete negrib sev skaistus un veselīgus matus? Ja ne visas, tad vismaz lielāka daļa noteikti. Pāris gadus atpakaļ man ļoti gribējās, lai beidzot matu gali izskatās labi. Lai tie nešķeļas un nelūzt! Bet tādas nu ir sekas tos  krāsojot. Agrāk to darīju regulāri līdz brīdim kad veiksmīgi biju nokrāsojusi matus tonī, kas līdzinājās dabīgajam. Tā nu sākās ceļš pie veselākiem matiem.

Tagad, kad mati sen jau ir atauguši dabīgajā tonī,gribas tos arvien vairāk kaut kā lutināt. Citiem palīdz rīcineļļa vai citas eļļas, vai pašu gatavotas maskas no dabīgām lietām, bet pati neesmu tam pieķērusies klāt. Varbūt kādreiz būs iedvesma pašai uztaisīt kādu masku. Tā kā parastos šampūnus vairs veikalā nemaz neskatos, jo tajās var atrast brīnumlietas, sāku meklēt šampūnus un kondicionierus, kam būtu draudzīgāks sastāvs un kas patiktu maniem matiem. Šobrīd esmu nonākusi pie šampūna, kas patīk gan man, gan maniem matiem. Tas ir indiešu šampūns Khadi, kas sastāv no dažādiem augiem un ēteriskām eļļām. Tam nav pievienots alkohols, sintētika, mākslīgās krāsvielas un smaržvielas. No sākuma gan es veikalā Biotēka iegādājos Khadi eļļu matiem, kas man ļoti patika. Man uzlabojās matu izskats un galvas stāvoklis, tāpēc nolēmu arī pamēģināt šampūnu. Pirmajās reizēs gan likās, ka īsti nav tas, ko gaidu, bet zināju ka matiem ir jāattīras no ķīmijas un tagad tas darbojas lieliski. Pēc mazgāšanas mani mati ir mīksti un patīkami.

Ja nu izdodas atrast vēl kādu šampūnu, kas sastāv no dabīgām ekoloģiskām vielām un nesatur alkoholu, es labprāt pamēģinātu. Padalieties ar informāciju, ja kāda no Jums ir atradusi un lieto kādu citu šāda veida šampūnu.

Lai Jums visām izdodas atrast savu ideālo šampūnu un lai mati aug skaistu un veseli!

Priekā 🙂

p.s. Vēl man padomā ir pagatavot pašai savu šampūnu pēc internetā atrastām receptēm, bet par to droši vien kādu citu reizi..

[:]

Leave a Reply

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: