Žilbinošs smaids un veseli zobi

Jo cilvēks vairāk smaida un priecājas, jo vairāk tas saņem pozitīvo enerģiju un pievelk pozitīvus cilvēkus savā dzīvē. Ne vienmēr cilvēki smaida, jo bieži vien par iemeslu ir zobi, bet viss ir atrisināms tos pariezi kopjot. Lai būtu dabīgi skaisti zobi, nav obligāti jāskrien un jābalina. Dabīgu efektu var panākt kaut vai atmetot smēķēšanu tiem, kas to dara vai arī ēst veselīgāk, lai tie nebojātos un būtu veselīgi.

Nesen internetā meklēju informāciju kā var dabīgi zobus padarīt baltākus un atradu, ka sajaucot kokosriekstu eļļu ar kurkumu, tie paliek gaišāki. Man sākumā likās pilnīgas muļķības – kā gan no dzeltenas garšvielas zobi var palikt gaišāki. Domāts, darīts! Ticiet vai ne, bet palika gaišāki. Vienīgais jārēķinās ar to, ka zobu birste paliks dzeltena un arī izlietne būs jātīra. Lasot dažādas mājaslapas, mani uzrunāja grāmata – Holistiska zobu kopšana. Nopirku un 2-3 dienās izlasīju. Man likās ļoti interesanta un vismaz man lika par daudz ko padomāt. Grāmatā ir aprakstīts kā iegūt un saglabāt veselīgus zobus un smaganas. Grāmatas autore sniedz ieskatu par zobu uzbūvi, kā tajos nonāk barības vielas un ka zobu baltums rodas no iekšienes – no tā, ko mēs ēdam.

300x0_holstizobukops_978-9934-0-5078-7s

Grāmatā pieminētas plombas un to veidi ( kuras labāk neizvēlēties, dzīvsudraba plombu ietekme utt. ). Vēl ļoti laba informācija ir par zobu pastas kaitīgajām sastāvdaļām. Man par pārsteigumu bija pieminēti arī saldinātāji, kalcijs un glicerīns, kas starp citu ir arī Bio zobu pastās. Ja runa iet par glicerīnu, tad arī tie ir dažādi – augu izcelsmes ( ja nav Bio sertificēts, tad ļoti iespējams, ka tas varētu būt no ĢMO sojas, kuras audzēšanas procesā vēl tiek izmantoti daudzi pesticīdi, kas pēc tam nonāk mūsu organismā ) vai dzīvnieku un sintētiskie. Nevienam nav noslēpums, ka fluors ir kaitīgs mūsu organismam, bet vēl joprojām ir zobu pastas, kuru sastāvā tas ir. Nesen skatījos arī sērijas par ĢMO kaitīgumu, kurā vienā no sērijām pieredzējis zobārsts  runāja arī par fluora kaitīgumu, stāstot cik tas ir ļoti toksisks mūsu organismam. Tas ne tikai neuzlabo zobu stiprumu ( kā to uzskatīja agrāk), bet arī pasliktina kaulu stāvokli, veidojot brūnus pleķus. Šim zobārstam arī ir nesen iznākusi grāmata par mutes un ķermeņa savstarpējo saistību, bet to vēl neesmu paspējusi iegādāties un izlasīt ( noteikti šī būs viena no grāmatām, kas papildinās manu plauktu).

Kamēr vēl esmu savas ideālās zobu pastas vai augu pulveru maisījuma priekš zobiem meklējumos, izmantoju kokosriekstu eļļu sajauktu ar kurkumu vai dzeramo sodu vai vienkārši vienu pašu eļļu. Šādi mazgājot mani zobu nejūtas sliktāk 🙂

Lai vairāk smaidu mums visapkārt un cilvēkiem labs prāts! 🙂

 

One thought on “Žilbinošs smaids un veseli zobi

Add yours

Leave a Reply

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: