Par mani

[:en]es

Hello!
My name is Vija Elizabete. Long time ago I start to think about writing blog, but it was just idea in my mind waiting for right moment. Few days ago this idea returned back and didn’t go away. So I start and now here it is. It is a big challenge for me. My goal is to share information about books that I read, or some useful homepages about healthy, natural products, lifestyle or just some nice places. where you can by Organic products. I don’t want to teach somebody or say what is right and what not, but just share information, so everybody can take what is useful for them. We all know what is better for our body.
Why I am interested in that? Because I like it and it makes me happy. Lot of people think that this is a fashion thing or just money wasting, but I think its more than that. It makes you feel better and have better health. Thinking about healthy lifestyle starts when I met my husband. He was the first one who start to think about that and I am happy about that. I start with reading labels on products in shops. At beginning it took so long time and seemed so crazy, but now it is so easy and takes less time in shop, because I know what to buy and where. I try to use natural body care products, and will share with information.
I just start my way and I know, I will learn lot of new and good things. I am not a person who thinks, that the only right things are that we got know in school. I believe that God made our body very unique, so it can reunion by itself, we just need to take care of it. It is very important, because more and more chemicals are coming around us, but for what? It hurts us in lot of ways, but this is another story.
Cheers![:lv]esSveiki!

Iepazīsimies. Mani sauc Vija Elizabete. Doma par bloga rakstīšanu man prātā ienāca jau kādu laiku atpakaļ, bet nu tā viņa arī tur palika gaidot, bet pāris dienas atpakaļ tā atkal atgriezās un nelika man mieru. Tā nu es ķēros tai klāt un te nu tas ir. Man tas ir liels izaicinājums. Mans mērķis ir padalīties ar informāciju par izlasītajām grāmatām, vai noderīgām mājaslapām, kas saistītas ar veselīgiem,dabīgiem produktiem, dzīvesveidu vai arī kādām foršām vietām ,kur var iegādāties Bio pārtiku. Es nedomāju kādu mācīt vai teikt kas ir pareizi un kas ne, bet gan padalīties ar informāciju, lai jūs paši varat paņemt sev, kas jums tieši tajā brīdī ir nepieciešams un noderīgs. Jo mēs paši zinām, kas mūsu ķermenim ir pats labākais.

Kāpēc es par to interesējos? Tāpēc ka man tas patīk un sagādā prieku. Daudziem tā liekas kā modes lieta vai lieka naudas izmešana, bet man tas dod labsajūtu un ķermenim labāku veselību. Tas viss aizsākās, kad iepazinos ar savu vīrieti. Viņš mani uzveda uz šī viļņa. Sāku ar sastāva lasīšanu produktiem. Sākumā tas likās tā mazliet  dīvaini un aizņēma daudz laika, bet tagad diezgan vienkārši, jo pērku jau zināmu pārtiku vai arī iepērkos kādā no Bio veikaliem. Jo vairāk interesējos par šīm lietām,jo vairāk informācijas atnāk pie manis. Cenšos izmantot pēc iespējas dabīgākas lietas ķermeņa kopšanai, tāpēc, ja kaut ko labu atradīšu, padalīšos.

Esmu vēl ceļa sākumā un zinu, ka daudz ko vēl apgūšu un iemācīšos. Es neesmu no tiem cilvēkiem, kas domā, ka tikai tas, ko mums skolā māca, ir pareizais. Es ticu, ka Dievs ir izveidojis mūsu ķermeni unikālu, lai tas pats spētu atjaunoties, tikai mums par to ir jārūpējas, jo arvien vairāk un vairāk mums apkārt ir ar ķīmijām pārbāztas lietas, tikai priekš kam tas viss? Tas tik dažādi kaitē mums, bet nu tas jau ir cits stāsts.

Priekā![:]

Powered by WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: